Co se hlavou honí...

21. ledna 2010 v 12:02 | Lasley |  - já (nečekaně =)
Tak jsem se téměř po létech koukla tady na blogu do fotogalerie, do složky Nature… A nevím, jestli jsem udělala právě nejlíp… Je teda pravda, že z počátku jsem se dost rozněžnila. Ale ve druhé fázi nastoupilo nemalé (budu velmi slušná) rozhořčení nad tím, co je vlastně venku teď… Místo těch drobných, barevných a krásných alergenů, které věští příslib lepších (a hlavně teplejších) dní, se válí všude ten bílej shit. V tomto případě beru svoji momentální pracovní neschopnost velmi pozitivně, protože aspoň nejsem nucena několikrát denně se tím hnusem brodit. Beztak jsem nemocná z toho sáňkování… Při vzpomínce na moje tehdejší vlasy, který jsem mohla lámat jako špagetu, jak byly omrzlý, mi ještě teď naskakuje husina.

Hmm, pozoruju, že sem zase začínám psát akorát nářky… Ale však to nemusíte číst :) Já budu i tak alespoň částečně uspokojená, že jsem se mohla "vypovídat", protože doma jaksi není komu… Doma.. Taky už se tady necítím moc doma… Jenže to si člověk nevybere, protože kokoti a svině jsou na celým světě… Takový DPH, jak jsem kdysi s oblibou tvrdila o líbání… Trošku zmatený, že? Já vím… Plodím věty zmatený jako já sama… Nicméně těm větám aspoň rozumím. Ehm.

Radši si dám chvilku pauzu :) A než si pár věcí malinko srovnám v hlavě, použiju po dlouhé době svoji oblíbenou ukončovací větu, myslím, že už všem známou… It can´t rain (snow?) all the time.. Tak se držte, lidi! :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama